Przykładowe ogłoszenie na stronie

Przykładowe ogłoszenie na stronie internetowej Domki dla ptaków, gdzie podane są takie dane jak nazwa Twojej firmy, opis czym się zajmujesz i kontakt do ciebie. Przycisk zobacz stronę jest dostępny jako zakładka (strona) i nie ma go w zwykłym ogłoszeniu. Koszt ogłoszenia na stronie domkidlaptaków.pl to 45 złoty miesięcznie, natomiast koszt ogłoszenia i zakładki firmowej (strony) to koszt 65 lub 100 złoty miesięcznie. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda zakładka firmowa to naciśnij przycisk ZOBACZ STRONĘ gdzie pokazany jest przykład jak może wyglądać Twoja zakładka i wybierz pakiet dla siebie dostępny na stronie.

Logo strony PL bez tla

DOMKI DLA PTAKÓW W POLSCE​

Firma Domki dla ptaków zajmuje się reklamą i promocją usług dla leśnych przyjaciół na terenie Polski.

Usługi

Reklama

Kontakt

Dodaj swoje ogłoszenie na stronie Domki dla ptaków

Dodaj swoje ogłoszenie na stronie domki dla ptaków, gdzie znajdziesz domki dla ptaków i jedzenie, którym będziesz mógł nakarmić ptaki jak i również inne leśne zwierzęta, które potrzebują Twojej pomocy.

10 2

Domki dla ptaków

Ogłoszenia osób i firm, które zajmują się produkcją domków dla ptaków.

5 1

Jedzenie dla ptaków

Ogłoszenia osób i firm zajmujących się produkcją i sprzedaż jedzenie dla ptaków.

33 2

Ule i akcesoria

Ogłoszenia osób i firm zajmujących się tematyką pszczół czyli pszczoły moje hobby.

Cennik ogłoszeń osób i firm na stronie Domki dla ptaków

37 1

Ogłoszenie za 45 zł miesięcznie

Ogłoszenie za 45 złoty miesięcznie na stronie domkidlaptakow.pl to ogłoszenie, które zawiera logo firmy jak i również dane kontaktowe i krótki opis usług firmy, którą reprezentujesz. Ogłoszenie jest umieszczane w kategorii do, której najbardziej pasuje. Jeśli chcesz by Twoje ogłoszenie było bardziej spersonalizowane pod względem usług Twojej firmy to najlepszym sposobem będzie zakładka firmowa (strona), gdzie zostaną umieszczone wszystkie usługi firmowe jak i również zdjęcia oraz linki do mediów społecznościowych. 

27 2

Ogłoszenie + prosta strona (zakładka) za 60 zł/miesięcznie

Ogłoszenie za 60 złoty miesięcznie na stronie domkidlaptakow.pl to ogłoszenie, które zawiera logo firmy jak i również dane kontaktowe i krótki opis usług firmy, którą reprezentujesz. Ogłoszenie jest umieszczane w kategorii do, której najbardziej pasuje. W cenie 60 złoty miesięcznie jest również prosta zakładka (strona) gdzie zostaną umieszczone usługi firmowe jak i również zdjęcia oraz linki do mediów społecznościowych. By ogłoszenie było cały czas dostępne na stronie to jedyne co musisz zrobić to dokonywać płatności miesięcznej za zakładkę (stronę) na stronie domkidlaptakow.pl

38 1

Zakładka za 100 zł miesięcznie

Jeśli nie masz strony internetowej i nie masz pomysłu jak ją zrobić to zakładka na stronie domkidlaptakow.pl to najlepsze rozwiązanie zareklamować swoje usługi w sieci. Zakładka firmowa to strona na, której zostaje stworzony profil Twojej firmy wraz z pełnym opisem Twoich usług, gdzie możesz zamieścić zdjęcia i linki do mediów społecznościowych. W cenie tej usługi jest dbanie by Twoja zakładka była zawsze dostępna i gdzie możesz dodawać kolejne zdjęcia i usługi, którymi się zajmujesz. Koszt miesięczny utrzymania takiej zakładki to cena 100 złoty, gdzie nie ma stałej umowy. By zakładka była cały czas dostępna na stronie wystarczy dokonywać płatności miesięcznej za zakładkę na stronie domkidlaptakow.pl